BEÁTA TÓTH

psychopedagogicka terapeutka

Základní diplom jako speciální pedagog, psycho-pedagog jsem získala na Fakultě ELTE BGGYK. Po ukončení studií jsem udělala odborné zkoušky jako profesionální terapeut a vedoucí učitel odborné praxe. V rámci postgraduálního studia, pořádané v rámci ELTE a Výchovně-poradenskou organizací v městě Ferencváros jsem ukončila studium jako Senzorový Integrační Terapeut.

Kromě mých studií jsem získala diplom také jako trenér gymnastiky a sportovní instruktor na Univerzitě Eszterházy Károly ve městě Eger, obor Tělesné výchovy.

  • speciální pedagog
  • psycho-pedagog
  • senzorový-integrační terapeut
  • vedoucí učitel odborné praxe
  • trenér gymnastiky, sportovní instruktor, rozhodčí gymnastiky

Moje životní filozofie

Podle profesionálních zkušeností, a zkušeností z osobního života je pro mě stále důležitější obrácení se dovnitř, stanovení svých hranic, a mým cílem je najít další životní úkoly.

Vždy mě zajímala lidská duše, dynamika osobnosti, problémy lidí a jejich možná řešení.

Snažím se přijmout to, co dostávám od života a pustit to, co blokuje můj osobní vývoj.


Co je naše, dostaneme, když na to budeme zralí. Pokud nedostaneme, ještě to není naše. Můžeme to vybojovat, ale nestojí to za to !!!!.

Co přichází, přijměte to, co odchází, nechte to jít!

- Zen moudrost –

MOJE PRÁCE

15 let jsem pracovala v Debrecínu, v nemocnici Gyula Kenézy, na ambulanci dětské psychiatrii, jako psychopedagog, senzorový integrační terapeut.

Zúčastnila jsem se zdravotnického odborného vzdělávání, jako odborný instruktor ve zdravotnické škole László Dienes v Debrecenu, kde jsem učila základní speciálno- psychologické znalosti, dále základní znalosti speciální pedagogiky, psychologii péče, psychologii ošetřovatelství pro dětské zdravotní sestry, pro sociální pracovníky, a pro speciálně- pedagogické asistenty.

Jako externí spolupracovník, pomáhala jsem v Institutu Dočasný domov - Ochrana dětí v Debrecenu, jako profesionální poradce.

V současnosti působím jako trenér gymnastiky a rozhodčí v centru SK HRADČANY GYMNASTIKA v Praze.

Od října 2014 jsem terapeutka senzorové integrační terapie na klinice NEUROAXON v Praze. Přednáším na Workshopech o odborných a praktických znalostech senzorové integrační terapie pro odborníky z České republiky.

Organizovat Psycho-klub jsem začala od roku 2013, od té doby klub funguje pravidelně v Praze, Debrecínu, Budapešti a ve Velkém Varadíně.

Moje znalost anglického jazyka je na střední úrovni, a českého jazyka na základní úrovni.